Dřevěné šperky

Nebuď ovce, buď originál!

Dřevěné šperky s epoxidem

Vyrábíme také unikátní epoxidové dřevěné šperky. Do nich se snažíme vložit kus přírody nebo pestré barvy, které na první pohled zaujmou. Ke zdobení používáme nejrůznější přírodní materiály, sušené květiny, mech, kamínky, mušle a spoustu dalšího v kombinací s pryskyřicí. Velké množství dekorací nám umožňuje tvořit nepřeberné varianty designů. K výrobě používáme jak  tuzemské tak i exotické druhy dřeva, naskladněno máme běžně desítky druhů. Každý kus zdobíme ručně,  s našimi šperky máte jistotu, že budete výjimeční. Rádi Vám také vytvoříme šperk na zakázku přesně podle Vašich představ. Ať už budete chtít jen zvláštní design nebo do šperku ukrýt vlastní symboliku.  


Co například 2 rozdílné květy, symbolizující Vaše 2 ratolesti? Co třeba ulitu jako společný domov? Co třeba písek a modrou jako dovolená u moře, na které jste se poznali s partnerem? Je to jen na Vás.  Sledujte novinky na našem Facebooku.

Kousek přírody ukrytý uvnitř

Pro zakázkovou výrobu šperků z pryskyřice nás neváhejte kontaktovat například přes níže uvedený formulář nebo náš facebook.