Náš sortiment

Dřevěné prsteny

Zásnuby či svatba, to jsou pro nás všechny velmi důležité okamžiky. Proto prsteny, které nám tyto chvíle připomínají, musí být výjimečné. Dřevěné prsteny jsou pro tyto příležitosti to pravé a v obchodě nenajdete. Jsou originální, vkusné a krásné. 

Dřevo můžeme nakombinovat s kovem, akrylem, parohem nebo třpytkami. Tím spojíme přírodu s elegancí. Stačí abyste pustili uzdu své fantazii. Můžete si vybírat z nepřeberného množství už hotových prstenů, nebo jen inspirovat. Stačí mít svůj sen a my vám ho vyrobíme. Na každém datailu si dáme záležet. 

Vyrábíme nejen snubní prsteny, ale i solo pro dámy i pány jako ideální stylový dárek či doplněk k Vašemu životnímu stylu.

Šperky z historických mincí

Šperky jsou součástí našich doplňků snad odjakživa. Ale ty, které dokážeme vyrobit pro Vás z historických mincí jsou jiné. Máte oblíbenou zemi? Či pro Vás důležitou minci, kterou chcete nosit stále u sebe jinde, než v peněžence? Stačí říct...

Mince mají svou historii a vypráví svůj příběh. Z mincí pro vás vyrobíme náušnice, medailonek i mincovní prsten. Můžeme je nakombinovat se dřevem nebo stříbrem, či osadit kamenem tak, aby všechny prvky k sobě krásně ladily. 

Jsou originálním dárkem jak pro muže tak pro ženy. Nejenže ukážete, že máte dobrý vkus, ale taky že si svého blízkého vážíte. Protože tyto šperky mají nevyčíslitelnou hodnotu. 

Dřevěné pera

Dřevěná pera jsou unikátním dárkem pro muže i ženy. Chcete odměnit Vaši učitelku, nebo profesora? Máte někoho blízkého kdo je zapálený do písma a psaní? Nebo máte přítele, který ve své práci v bance musí elegantně a vkusně vystupovat a pero nebo propiska je jeho nepostradatelnou součástí? Pro všechny tyto lidi a určitě i pro mnoho dalších je dřevěné pero skvělým dárkem. 

Nabízíme širokou škálu dřevin, barevného provedení, epoxidů a dalšího krásné zdobení . Vyrábíme luxusní kuličkové nebo plnící pera, i stylové propisky pro každodenní užití. 

Vypalované obrazy

Každý z nás má nějaké fotky. Některé z nich, ale zachycují okamžiky, které nechceme zapomenout. Například svatba, narození dítěte, nebo chvíle či osoby, které jsou pro nás důležité. 

Běžná fotka se může lehce zničit. Uložiště někde na disku poškodit. Ale obrazy vypálené laserem na dřevě Vám zůstanou, dokud nebudete potřebovat nouzové palivo do krbu :D Vaše důležité okamžiky můžete mít zachycené natrvalo. 

Velikost si určete. Na každém stínování a na každém detailu si dáme záležet, tak aby to podtrhlo hodnotu toho okamžiku. Provedeme ořez fotky, retuši i opravu kontur .

Vypalované obrazy do dřeva jsou dost specifický sortiment a mnohdy se těžko určuje samotná cena za výrobek. Orientačně můžeme brát cenu dle velikosti obrazu. Velikost A5 za 700 Kč, velikost A4 za 900 Kč a A3 za 1100Kč. Cenu ale také může ovlivnit například to, jak moc pracné bude vyretušovat starý historický portrét Vašich prarodičů. Proto nás neváhejte kontaktovat například ZDE a vše můžeme probrat.